%100 Güvenli Alışveriş

Çalışma Yöntemimiz

Uyarilevhalari.com ekibi olarak sitemizi, sitemizde bulunan ürünleri, ödeme seçeneklerini değiştirmiş bulunuyoruz. Bu değişiklikleri yıllar içinde sizlerden gelen olumlu-olumsuz eleştirileri dikkate alarak yaptık. Bu değişiklikleri sizlerin alışveriş yaparken daha az yorulup kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlamak adına yaptık. Bundan sonra da her türlü görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak sitemizin her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk akla gelen iş güvenliği sitesi konumunu sürdürmeye çalışacağız. Bunca yıl beraber çalışmamızın karşılığı olarak zaman zaman çeşitli sürprizlerimiz olacak.

Üyelik avantajı

Sayın kullanıcımız,

Uyarilevhalari.com sitemizden yapacağınız alışverişler üye olmanız durumunda %10 indirimli olarak tarafınıza fatura edilecektir. Siz de bu avantajdan faydalanmak için lütfen Yeni Üye sekmesini tıklayınız.

Sepete ekleme

İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili tüm fiyat ve malzeme detaylarını Sepete At sekmesini tıkladıktan sonra görebilirsiniz. Fiyatı görebilmeniz için ebat ve malzeme seçimini yapmayı unutmayınız. Ayrıca bu bölümde bulunan Not kısmına ürün ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri tarif edebilir, hâlihazırda bulunmayan özel ölçü isteklerinizi girebilirsiniz. Belirteceğiniz özel istekleriniz tecrübeli grafikerlerimiz tarafından hazırlanıp fiyatlandırılacaktır. Teklifimiz onay için tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir. Onayınızı müteakip ürünleriniz işleme alınmaktadır.

Kargo

Ürünler onayınızdan sonra 5 – 7 gün içerisinde (Verilen siparişin büyüklüğüne göre) elinize ulaşacaktır. Kargoda oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumlu olup, kendileri tarafından sigorta yapılmaktadır. Uyarilevhalari.com ekibi olarak yaşayacağınız tüm sorunların arkasında durarak sizin hakkınızı koruyup mağduriyetiniz oluşması halinde telafi etme yönünde tüm gayretimizi göstereceğimizi taahhüt ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Uyarilevhalari.com sitemizden alışveriş yaptığınızda 2 türlü ödeme yapabilirsiniz.

 1. Banka Havalesi ile

  Siparişinizi tamamladıktan sonra aşağıda bulunan IBAN numaralarına sipariş numarasını da açıklama kısmına yazarak EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz.

  • Yapı Kredi IBAN: TR04 0006 7010 0000 0081 7699 59
  • Kuveyt Türk IBAN: TR78 0020 5000 0007 6761 8000 05

  Ticari Unvan: Tarkan Dijital Baskı Reklam Kırtasiye İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 2. Kredi Kartı ile

  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm banka kredi ve sanal kartlarını kullanabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 / 256 Bit SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmıştır. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

23.12.2003 / 25325 Nolu GÜVENLİK VE SAĞLIK İŞARETLERİ YÖNETMELİĞİ

İŞARET LEVHALARIYLA İLGİLİ ASGARİ GEREKLER Göster / Gizle

1. Temel nitelikler

1.1. Kendi özel amaçlarına göre; yasaklama, uyarı, emir, kaçış yolu, acil durumlarda kullanılacak ya da yangınla mücadele amaçlı ekipmanı belirten ve benzeri işaret levhalarının biçim ve renkleri bölüm 3’te verilmiştir.

1.2. Piktogramlar mümkün olduğunca yalın olacak ve sadece temel ayrıntıları içerecektir.

1.3. Aynı anlamı veriyorsa ve yapılan değişiklik ya da düzenleme anlamını belirsiz hale getirmeyecekse, kullanılan piktogramlar bölüm 3’te belirtilenlerden biraz farklı ya da daha ayrıntılı olabilir.

1.4. İşaret levhaları kullanıldıkları ortama uygun, darbeye ve hava koşullarına dayanıklı malzemeden yapılacaktır.

1.5. İşaret levhalarının boyutları ile kolorimetrik ve fotometrik özellikleri, bunların kolayca görülebilir ve anlaşılabilir olmalarını sağlayacaktır.

2. Kullanım koşulları

2.1. İşaret levhaları özel bir tehlike olan yerlerin ve tehlikeli cisimlerin hemen yakınına, genel tehlike olan yerlerin girişine, engeller dikkate alınarak, görüş seviyesine uygun yükseklik ve konumda, iyi aydınlatılmış, erişimi kolay ve görünür bir şekilde yerleştirilecektir. Doğal ışığın zayıf olduğu yerlerde fluoresan renkler, reflektör malzeme veya yapay aydınlatma kullanılacaktır.

2.2. İşaret levhasının gösterdiği durum ortadan kalktığında, işaret levhası da kaldırılacaktır.

3. Kullanılacak İşaret Levhaları

Yasaklayıcı İşaretler

Yasaklayıcı işaret
 • Daire biçiminde
 • Beyaz zemin üzerine siyah piktogram, kırmızı çerçeve ve diyagonal çizgi (kırmızı kısımlar işaret alanının en az %35’ini kapsayacaktır)


Uyarı İşaretleri

Uyarı işareti
 • Üçgen şeklinde
 • Sarı zemin üzerine siyah piktogram, siyah çerçeve (sarı kısımlar işaret alanının en az % 50’sini kapsayacaktır)


Emredici İşaretler

Emredici işaret
 • Daire biçiminde
 • Mavi zemin üzerine beyaz piktogram (mavi kısımlar işaret alanının en az % 50’sini kapsayacaktır)


Acil Çıkış ve İlkyardım İşaretleri

Acil çıkış işareti
 • Dikdörtgen veya kare biçiminde
 • Yeşil zemin üzerine beyaz piktogram (yeşil kısımlar işaret alanının en az % 50’sini kapsayacaktır)


Yangınla Mücadele İşaretleri

Yangınla mücadele işareti
 • Dikdörtgen veya kare biçiminde
 • Kırmızı zemin üzerine beyaz piktogram (kırmızı kısımlar işaret alanının en az % 50’sini kapsayacaktır)