Sırala
Gösterim :

5S İŞGÜVENLİĞİ LEVHALARI

5s nedir?

Endüstriyel bir düzen ve tertip sağlama organizasyonuna verilen bir isimdir. Japon menşeili olan bu kültür düzen ve temizliğin şirket içerisinde bir disiplin içerisinde işlemesini sağlar. Japonca beş kelimenin baş harfleri ile isimlendirilen sistem sadece temizliğe değil verimliliği artırmaya, israfı yok etmeye, kayıpları azaltmaya ve iş güvenliği sağlamaya yönelik olarak da oldukça etkilidir. Sisteme ismin veren 5 kelime : Seiri (Ayıklama) ; Seiton (Düzenleme) , Seiso: (Temizleme) , Seiketsu (Süreklilik) , Shitsuke (Disiplin).

5s iş güvenliği işaretleri ne işe yarar?

Endüstriyel verimliği ve tertip düzeni sağlamak adına geliştirilen 5S sistemine ait eğitim vermeye yarayan görsellere 5s işgüvenliği işaretleri denilmektedir.  Bir iş yerinde; iş güvenliğini ve işsağlığını sağlamak, verimliği artırmak için sürekli olarak çalışanlar eğitilmeli, bilgilendirilmeli ve bilinçlendirilmelidir. İş Sağlığı ve Güvenliği bilincini aşılamak, çalışanları bu konuda eğitmek hem vicdani hem de yasal bir zorunluluktur.  5s işgüvenliği levhaları hem u yasal sorumluluğu  hem de eğitim ihtiyacını karşılayarak endüstriyel verimliliği artırmaya katkı saylar.  

En ucuz 5S işgüvenliği levhasını nerede bulurum?

En ucuz 5S panolarını bulabileceğiniz adres uyarilevhalari.com’dur. Her türlü ikaz tabelalarını ve iş güvenliği levhalarını en uygun fiyat avantajı ile bulabileceğiniz Uyarılevhaları.com bir Tarkan Reklam kuruluşudur. Tüm uyarı tabelalarınız Tarkan Reklamın kendi üretim tesislerinde büyük bir titizlikle üretilmektedir. Sitemizden alacağınız her üründe direkt üreticeden alışveriş yapmanın fiyat avantajını yaşarsınız. Ayrıca tüm isg levhalarımız; Sağlık ve Güvenlik İşaretleri Yönetmeliği’nin Eklerinde belirtilen standartlara göre üretilmektedir. Hızlı bir teslimat süreci yaşamak, müşteri memnuniyeti odaklı bir alışveriş yapmak ve kaliteli iş güvenliği uyarı levhalarını ve işaretlerini ucuza almak için doğru adres Uyarılevhaları.com.

 

 

TARKAN REKLAM.JPG (73 KB)

      Iste-Kirtasiye-yerliüretim-logo.jpg (16 KB)

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.