Mağazamıza hoş geldiniz!
Sepetinizde hiç ürün yok.
Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
Flitreler
Arama

5S Kılıç Flama

Ürün kodu: U22005
60 cm genişlik 100 cm yükseklik
Kılıç Flama Bayrak Şeklindedir
30,00 TL + KDV
+ -

5S Kılıç Flama - Organizasyon Bayrakları

Ürün Boyutları : 60 cm genişlik , 100 cm yükseklik

Vinil branda üzerine dijital baskı yapılmaktadır. Askı aparatlı ve ipli olarak teslim edilmektedir. 

 

5S Kılıç Flama - Organizasyon Bayrakları

Ürün Boyutları : 60 cm genişlik , 100 cm yükseklik

Vinil branda üzerine dijital baskı yapılmaktadır. Askı aparatlı ve ipli olarak teslim edilmektedir. 

 

Görüş Mesafeleri

    Bulunduğunuz noktadan levhanın asılacağı olan mesafeye göre en iyi görüntü ve okunabilirliği sağlamak için oluşturulmuş mesafe aralıkları yukarıda verilmiştir.

Fosforlu Levhalar

Türkçe'de ışıldama olarak da bilinen bir kimya olayıdır.  Işıldama, herhangi bir cismin dış bir kaynaktan herhangi bir şekilde aldığı enerjinin bir kısmını elektromanyetik ışınım olarak salmasıdır. 

Işıldama ile görünür ışık yayılması (fotolüminesans) olayının gerçekleşme süresine (elektronun temel enerji düzeyine geri dönmesi için geçen süre) sınıflandırılması ise aşağıdaki gibidir :

Flüro ışıldama (fluoresans) : t < 10−8sn

Fosfor ışıldama (fosforesans) : t > 10−8sn

Burada Fosforesans olarak adlandırılan sınıflandırmadan dolayı, halk arasında bu tip malzeme ile üretilen levhalara Fosforlu Levha  denilmektedir. Işıldamanın karanlıkta nasıl gerçekleştiği aşağıdaki resimde görülebilir.

 

reflektif

Üzerine gelen ışığı kuvvetli bir şekilde geri yansıtan, böylelikle karanlıkta farkedilmeyi sağlayan malzeme çeşididir.

Reflektif Folayolar, polimerik film üzerine ileri teknoloji kalıplar ile hassas baskı sonucu elde edilen çok küçük ebatlarda prizmalardır. Bu yöntemde gelen ışınlar prizmaların içinde dönüşümlü olarak dolaşması ile ışığın geldiği yöne tam ve yüksek performans ile geri yansıma sağlaması amaçlanmıştır. Mikroprizmatik reflektif folyo daima yüksek yansıma sağlar. Glodian mikroprizmatik teknolojileri birleştiren geniş bir dizi retroreflektif üretir.Tüm yüzeyler yansıtıcıdır. Bu bir malzemenin görülebilmesi için yüzeyinden ışığı yansıtmasıdır.

Reflektif folyo ile fotolümen folyo arasındaki en önemli fark reflektif folyonun ışığa ihtiyaç duymasıdır. Fotolümen folyo ise ışığı bünyesine depoladğı için 2- 4 saat boyunca ışığı karanlıkta yansıtır.

Ürün etiketleri