Mağazamıza hoş geldiniz!
Sepetinizde hiç ürün yok.
Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
Flitreler
Arama

Çalışma Yöntemi

Çalışma Yöntemimiz

Uyarilevhalari.com ekibi olarak sitemizi, sitemizde bulunan ürünleri, ödeme seçeneklerini değiştirmiş bulunuyoruz. Bu değişiklikleri yıllar içinde sizlerden gelen olumlu-olumsuz eleştirileri dikkate alarak yaptık. Bu değişiklikleri sizlerin alışveriş yaparken daha az yorulup kendinizi daha güvende hissetmenizi sağlamak adına yaptık. Bundan sonra da her türlü görüş ve önerilerinizi de dikkate alarak sitemizin her zaman olduğu gibi Türkiye’nin en kapsamlı ve ilk akla gelen iş güvenliği sitesi konumunu sürdürmeye çalışacağız. Bunca yıl beraber çalışmamızın karşılığı olarak zaman zaman çeşitli sürprizlerimiz de olacak.

Üyelik avantajı

Sayın kullanıcımız,

Uyarilevhalari.com sitemizden yapacağınız alışverişler üye olmanız durumunda %10 indirimli olarak tarafınıza fatura edilecektir. Siz de bu avantajdan faydalanmak için lütfen Yeni Üye sekmesini tıklayınız.

Sepete ekleme

İlgilendiğiniz ürünlerle ilgili tüm fiyat ve malzeme detaylarını Sepete At sekmesini tıkladıktan sonra görebilirsiniz. Fiyatı görebilmeniz için ebat ve malzeme seçimini yapmayı unutmayınız. Ayrıca bu bölümde bulunan Not kısmına ürün ile ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri tarif edebilir, hâlihazırda bulunmayan özel ölçü isteklerinizi girebilirsiniz. Belirteceğiniz özel istekleriniz tecrübeli grafikerlerimiz tarafından hazırlanıp fiyatlandırılacaktır. Teklifimiz onay için tarafınıza e-posta yoluyla gönderilecektir. Onayınızı müteakiben ürünleriniz işleme alınmaktadır.

Kargo

Ürünler onayınızdan sonra 5 – 7 gün içerisinde (Verilen siparişin büyüklüğüne göre) elinize ulaşacaktır. Kargoda oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumlu olup, kendileri tarafından sigorta yapılmaktadır. Uyarilevhalari.com ekibi olarak yaşayacağınız tüm sorunların arkasında durarak sizin hakkınızı koruyup mağduriyetiniz oluşması halinde telafi etme yönünde tüm gayretimizi göstereceğimizi taahhüt ederiz.

Ödeme Seçenekleri

Uyarilevhalari.com sitemizden alışveriş yaptığınızda 2 türlü ödeme yapabilirsiniz.

 1. Banka Havalesi ile 

  Siparişinizi tamamladıktan sonra aşağıda bulunan IBAN numaralarına sipariş numarasını da açıklama kısmına yazarak EFT/Havale yoluyla yapabilirsiniz.

  • Yapı Kredi IBAN: TR04 0006 7010 0000 0081 7699 59
  • Kuveyt Türk IBAN: TR78 0020 5000 0007 6761 8000 05

  Ticari Unvan: Tarkan Dijital Baskı Reklam Kırtasiye İnşaat San. Ve Tic. Ltd. Şti.

 2. Kredi Kartı ile

  Sitemizden yapacağınız alışverişlerde tüm banka kredi ve sanal kartlarını kullanabilirsiniz. Kredi Kartı ile ödeme sistemimiz 128 / 256 Bit SSL sertifikası ile güvenlik altına alınmıştır. Alışverişlerinizi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.