Mağazamıza hoş geldiniz!
Sepetinizde hiç ürün yok.
Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
Flitreler
Arama

Hakkında

uyarilevhalari.com

Uyarı Levhaları online satış sitesi Tarkan Reklam'ın uzun yıllardır yaptığı, geliştirdiği bir projedir. Tarkan Reklam olarak bu projeyi geliştirmeye  2008 yılında Türkiye'de büyük bir açığı kapatma, sektöründe en geniş, en kapsamlı, bir numara olacak bir site kurma hayaliyle başladık. Bu hayalimizi gerçekleştirdiğimizi müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşlerde görmekteyiz. 

Sadece uyarı levhası üretimiyle kalmayıp, yine iş sağlığı ve güvenliğinin vazgeçilmez parçası olan iş ve trafik güvenliği malzemeleri satışını da sitemize ekleyerek sizelere konu ile ilgili tüm alışverişinizi tek bir yerden çözme imkanı sunduk.

uyarilevhalari.com sitesinde bulunan levhalar İnşaat Mühendisi ve İş Güvenliği uzmanı, konusunda yetkin kişilerce kontrol edilerek siteye konulmuştur. Satılan tüm iş güvenliği malzemeleri gerekli standart ve şartnameleri sağlayacak kalite ve yeterliliktedir. 

Tarkan Reklam ve Uyarı Levhaları ekibi olarak gerek canlı destek, gerek telefon, gerekse de mail yoluyla her türlü desteği vermeye hazırız.

Kurumsal imajınızı müşterilerinize en iyi şekilde yansıtmak ve bizi daha yakından tanımanız için sizi Tarkan Reklam’da kahvemizi içmeye davet ediyoruz.