Hijyen Alanı Uyarı Levhası U03146

Ürün Kodu : U03146
Bu ürüne 0 yorum yapılmış Yorum Ekle
107,89 TL
Folyo Tipi
Malzeme Tipi
Dış mekan ürünlerinde büyük ebatlarda galvaniz levha küçük ebatlarda foreks (PVC) malzeme tercih edebilirsiniz.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mesafe - Levha Ebadı
 • Fotolümen Levha Nedir?
 • Reflektif Levha Nedir?
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Hijyen Alanı Uyarı Levhası U03146

   

  Bazı sektörler için hijyen ve temizlik hayati bir önem arz etmektedir. Bu nedenle bu sektör çalışanlarının hijyene çok dikkat etmesi hatta çeşitli görseller ile bu kişilerin uyarılması gerekmektedir.

  Bu alanlarda uyarı levhaları veya emredici levhalar kullanmak oldukça önemlidir. Bu kural için özel olarak üretilen ‘’Hijyen Alanı Uyarı Levhası’’ kullanımı oldukça büyük bir önem arz etmektedir. Levha dikkat çekici bir renk mavi renk ile birlikte tasarlanmış olup dikkat çekici görseller ile zenginleştirilmiştir. Farklı ebat seçeneklerine sahip olan bu ürün gayet pratik bir şekilde istediğiniz zemin üzerine monte edilebilmektedir. Taroks markasının yüksek teknolojiye sahip baskı makinelerinde özenle üretilen ürün firmanın uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ve kalite güvencesi ile birlikte sizlere sunulmaktadır. 3 mm Forex üzerine UV Baskı ile basılan levha, dış etkenlere karşı dayanıklı ve uzun süreli kullanımlara karşı sağlam bir yapıdadır.

   

  Emredici Levha Çeşitleri

  İş yapılan alanlar veya toplu kullanılan alanların düzeni için bir takım kurallar uygulanması zorunludur. Bu şekilde bu alanların temizliği veya düzeni sağlanır. Bu levhalar ile birlikte bu kuralların insanlar tarafından benimsenmesi sağlanır. Uyarı Levhaları.com sitemizdeki diğer levha çeşitlerine Emredici Levhalar kategorisinden göz atabilirsiniz.

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.