Mağazamıza hoş geldiniz!
Sepetinizde hiç ürün yok.
Kapat
Sepetinizde hiç ürün yok.
Flitreler
Arama

Malzeme Bilgisi

Uyarı Levhalarını sitemizden alabileceğiniz malzeme çeşitleri ve özellikleri aşağıdaki şekildedir.

FOREKS - DEKOTA - PVC FOAM LEVHA

Piyasada FOREKS yaygın adıyla bilinen malzemeye DEKOTA adı da verilir. Yabancı ismi PVC FOAM BOARD'dır. En yaygın olarak kullanılan reklam malzemesidir. Etrafınızda gördüğünüz uyarı levhalarının %99'u FOREKS malzemeden üretilmiştir. Rijit PVC Levha’nın bir türevidir. Arasındaki fark yoğunluğunun düşürülmesidir ki, bu işlem Toz PVC hammaddesinin içine ajan denilen kimyasallar homojen bir biçimde karıştırılarak ve çekme hattında işlenerek gerçekleştirilir.

Foreks malzemenin avantajı hafif oluşudur. 1 metrekare foreks malzeme yaklaşık 1,35 kg ağırlığındadır.

Sitemizde uyarı levhaları 3 mm foreks seçeneği ile sizlere sunulmaktadır. Farklı kalınlıkta ve adette ürünler için iletişime geçiniz. 

GALVANİZ SAC

Dış mekan şartlarına dayanıklı, çok uzun ömürlü uyarı levhası isteyen müşterilerimiz için 0,7 mm kalınlığında  üzerine baskı uygulaması yaparak ürettiğimiz metal levhadır. Galvaniz, 450-455 derecedeki erimiş çinkonun içine daldırılan çeliğin kaplanmasına denir. Çinko, demirle kuvvetli bağlar yaparak üçlü bir faz tabakası meydana getirir. Metal levhaya uygulanan galvaniz işleminden sonra paslanmaya karşı direnci artar. Böylece uzun süre dış mekan şartlarına dayanır. 

Galvaniz sacların ağırlıkları forekse göre çok fazladır. 1 metrekare galvaniz sacın ağırlığı 5,6 kg'dır.  Bu değer de foreksin yaklaşık 4 (dört) katıdır.

ETİKET

Dijital baskı makinelerinde , üzerine baskı yapılan, 100 mikron kalınlığında kendinden yapışkanlı beyaz renkli üründür. Açık hava şartlarına en az 2 yıl dayanabilecek kalitededir. Yapıştırılacak yüzey pürüzsüz ve temiz olmalıdır. Ekonomik çözüm arayan müşterilerimiz için idealdir.