Sıkça Sorulan Sorular

* Kapıda ödeme imkanı var mıdır ?

C : Evet kapıda ödeme sistemi ile alışveriş imkanı vardır.

* Uyarı levhalarını farklı renklerde yaptırabilir miyim ?

C : Sitemizde bulunan uyarı levhaları İSG mevzuatına uygun olarak tasarlanmıştır. Eğer farklı, kendinize özel renkler veya tasarımlar oluşturmak isterseniz Kişiye Özel Levha ürünümüze girerek dilediğiniz levha görselini  yükleyebilir, metin kutusuna dilediğiniz metni yazarak size özel levhanızı tasarlamış olursunuz. Ayrıca her ürünümüzde bulunan levha açıklaması bölümüne de seçtiğiniz levha üzerinde yapılmasını istediğiniz değişiklikleri yazma imkanı bulabilirsiniz.

* Uyarı levhalarını istediğim ölçülerde yaptırabilir miyim ?

C : E - ticaret sistemimiz fiyatlandırmayı en sık kullanılan, belirli ölçüler aralığında yapmaktadır. Farklı ölçüler için fiyat verebilmemiz için bize istediğiniz ölçü, adet ve tasarımları mail yoluyla iletmeniz gerekmektedir.

* Uyarı levhaları ne kadar süre dayanır ?

C : Uyarı levhaları ister foreks (dekota) ister galvaniz olsun iç mekanda en az 5 yıl, dış mekan şartlarında ise en az 2 yıl dayanabilmektedir. 

* Uyarı levhalarının imalatı size mi ait ?

C : Uyarı levhalarının imalatı %100 kendimize aittir. Tarkan Reklam olarak 10 yılı aşkın süredir 2000 m2 kapalı alanda, son teknoloji baskı makinelerinden oluşan baskı tesisimizde levhalarımızın imalatını yapmaktayız. Bu yüzden de sizlere en uygun fiyat ve az adetlerde dahi size özel tasarımlar yapma imkanı sunmaktayız.

* Işıklı acil çıkış levhalarının elektrik bağlantılarını siz mi yapıyorsunuz ?

C : Sitemizde satılan ışıklı acil çıkış levhaları elektrik tesisatına bağlanmaya hazır vaziyette satılmaktadır. uyarılevhaları.com olarak elektrik tesisatı ile ilgili her hangi bir işlem yapmamaktayız.

* Uyarı levhalarınız yönetmeliğe uygun mudur ?

C : Uyarı levhalarımızın tasarımları aynı zamanda şirket ortağı olan İş Güvenliği Uzmanı İnşaat Mühendisleri kontrolünde, gerekli mevzuat taraması yapılarak, aynı zamanda yılların verdiği tecrübe ile hazırlanmaktadır. Bugüne kadar aldığımız geri dönüşler neticesinde yönetmeliklere %100 uygunluk sağladığımızı söyleyebiliriz.

 * Işıklı acil çıkış armatürlerinin aparatlarını (zincir) yanında gönderiyor musunuz ?

C : Işıklı acil çıkış armatürleri zincirsiz olarak gönderilmektedir. 

* Siteden alışveriş yapmamın avantajı nedir ? Mail ile sipariş geçsem ne olur ?

C : Sitemize üye olarak yapacağınız alışverişlerde %10 iskontolu alışveriş yapma imkanının yanında, zaman içinde değişiklikler gösteren farklı kampanyalarımızdan da yararlanabilmektesiniz.

* Kart bilgilerimi girerek alışveriş yapıyorum. Siteniz yeterince güvenilir mi ?

C : Web sitemizde 128 bit SSL katmanı çalışmaktadır.  Türkçe açılımı “Güvenli Giriş Katmanı” olan bu algoritma ile alışveriş esnasında bilgileriniz şifrelenmekte ve güvenli bir şekilde banka tarafına iletilmektedir. Girdiğiniz bilgilerin kanunen kaydının tutulması yasaktır. Şirketimiz müşteri bilgi güvenliği için en üst koruma yöntemlerini kullanmakta ve bu konuda yatırımlarına devam etmektedir.

* Diyelim inşaat alanında kullanılacak levhalar istiyorum. Tüm siteyi gezmek yerine daha kolay bir yol var mıdır ?

C : Uyarı levhalarını amaçlarına göre (uyarıcı, yasaklayıcı, emredici, acil çıkış ve yangın vb..) ve konularına göre 2 ana gruba ayırmış bulunmaktayız. Üst menüden konularına göre levhalar kategorisi altında inşaat ile ilgili levhalara tıkladığınızda inşaat - şantiye ortamında kullanılan tüm uyarı levhalarını görebilirsiniz. Konularına göre uyarı levhalarını, levhalara en fazla ihtiyacı olan sektörlere göre filtrelemiş bulunmaktayız. 

* Aradığım levhayı nasıl bulurum ?

C : Aradığınız levhanın yasaklayıcı mı, emredici mi olduğunu bilmiyorsanız, arama kutucuğuna levhanın içinde geçen bir kelimeyi yazarak bulabilirsiniz. Örneğin "sigara içmek yasaktır" uyarı levhasını bulmak için arama kutucuğuna sigara yazmanız yeterli olacaktır. Böyelece içinde sigara kelimesi geçen tüm ilgili levhaları da bir arada görme fırsatını bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.