Dikkat Köpek Var Uyarı Levhası

Ürün Kodu : U02017
Bu ürüne 0 yorum yapılmış Yorum Ekle
107,89 TL
Folyo Tipi
Malzeme Tipi
Dış mekan ürünlerinde büyük ebatlarda galvaniz levha küçük ebatlarda foreks (PVC) malzeme tercih edebilirsiniz.
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Mesafe - Levha Ebadı
 • Fotolümen Levha Nedir?
 • Reflektif Levha Nedir?
 • Yorumlar
 • Tavsiye Et
 • Dikkat Köpek Var Uyarı Levhası

   

  Köpekler en sadık evcil hayvanlardandır. Sahibini tehlikelere karşı korur, önceden haber verir veya daha tehlike oluşmadan onu bertaraf eder. Örneğin evlerin bahçelerinde bulunan köpekler hırsızlara ve yabancılara karşı evi korur, evlere girmelerini engeller. Bu tarz tehlikelerden korunmak için köpeklerinizin bulunduğu alanlarda görünebilecek yerlere ‘ Dikkat Köpek Var Uyarı Levhası’’ asılmalıdır.
  Uyarı levhaları çeşitlerinden biri olan levha, uyarıcı renklerden olan kırmızı renkli zemin üzerindeki görsel ile zenginleştirilmiş, dikkat çekmesi esas alınmıştır. Taroks firmasının uzun yıllara dayanan iş tecrübesi ve yüksek teknolojiye sahip üretim tesislerinde üretilen uyarı levhası, uzun süreli kullanımlara ve aşınmalara karşı dayanıklı bir yapıya sahiptir. Dikkat Köpek Var Uyarı Levhası’nı fosforlu (ışık depolayan), reflektif ve normal olmak üzere 3 farklı folyo tipi; 0.7 mm galvaniz, 3 mm foreks ve etiket olmak üzere 3 farklı malzeme; 25 cm x 35 cm, 35 cm x 50 cm, 50 cm x 70 cm, 70 cm x 100 cm olmak üzere 4 farklı ebatta seçebilirsiniz. Üstelik dilediğiniz yüzeye monte edilmesi ise oldukça basittir. 

  Uyarıcı Levha Çeşitleri

  İş yapılan alanlar veya toplu kullanılan alanların düzeni için bir takım kurallar uygulanması zorunludur. Bu şekilde bu alanların temizliği veya düzeni sağlanırken aynı zamanda oluşabilecek tehlikelerinde önüne geçilmiş olur. Bu levhalar ile birlikte bu kuralların insanlar tarafından benimsenmesi sağlanır. En kaliteli uyarı levhaları ve uyarilevhalari.com sitemizdeki diğer levha çeşitlerine Uyarıcı Levhalar kategorisinden göz atabilirsiniz.

   

   

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.